Xml Bayilik

Ücretsiz Xml Bayilik Veren Firmalar Mı Arıyorsun ?


Bu yazıyı okuduğunuzda Xml bayilik almaktan vazgeçeceksiniz. Sizi ciddi zarar etmekten kurtaracağız. Hala xml bayilik arıyorsanız yeni çıkan teknolojilerden haberiniz yok demektir.

Neden xml bayilik almamalısınız ?


Xml bayilik sisteminde bildiğiniz gibi hiç bir şey otomatik sistemde çalışmaz. Öncelikle ne istiyorsunuz binlerce ürünün sitenize entegre edilmesi ilk amacınız bu ancak sonrasını hiç düşünmüyorsunuz.

  1. Xml de ürünler sitenize bir kere yüklendikten sonra sürekli olarak xml dosyanıza ürünler çek işlemi yaptırmalısınız. Günde 4-5 kez yapmazsanız müşteriniz aslında tedarikçide kalmayan ürünü alacaktır. Tedarikçinin bu şekilde yüzlerce bayisi olduğu için size temin edemiyecek. Sipariş alma heycanıyla tedarikçinize gideceksiniz ancak ürünün olmadığını gördüğünüzde moraliniz bozulacak ve eticaretten de soğumanıza neden olacak.

  2. Siparişlerin müşteriniz tarafından size ne zaman verileceğini bilemezsiniz siz işteyken gelir siparişiniz yada gece yarısı saat 3 te. Siz siparişini ne zaman geçeceksiniz tedarikçinize akşam 5 yada sabah 8 farketmez yine aynı problemi yani stok problemini yaşayacaksınız.

  3. Her gün 20 sipariş aldığınızı düşünelim bunu e ticarette rahat bir şekilde alabilirsiniz en az 20 sipariş dersek. Bu her gün her bir farklı müşterinin ad soyad telefon mail ve adres bilgilerini tek tek tedarikçinizin paneline girip o ürünleri oradan sipariş vermeniz gerekiyor. Her bir müşteride 3-4 ürün olsa bu işlem dahi neredeyse tüm gününüzü alacağından başka bir iş ile ilgilenemezsiniz.

  4. Tüm müşterilerinize telefon ve mail ile siz destek vermelisiniz.Buda neredeyse tek başına yetişilmesi imkansız ve zaman alacak bir işlemdir. Eğer müşterileriniz size ulaşamazsa alışveriş yapmış olsa korktuları için vaz geçerler.

  5. Kargolar gittimi gitmedimi müşterilerinize bunu otomatik iletemezsiniz tek tek kargo sitesi ile kendi sisteminiz arasında mekik dokursunuz.

  6. Şirket kurmanız gerekir sizin adınıza fatura kesmezler.Hizmet bedeli değil direk sizi satıcı olarak gösterirler yani her satışta bir sürü muhasebe işlemleri ile ilgilenirsiniz.

  7. Fİyzico payu ipara hepsipay gibi sistemlere ödeme sitemi anlaşabilmek için bir sürü eziyet çekersiniz parasını verseniz dahi günlerce uğraşırsınız.

  8. Tüm yukarıdaki işlemleri tek bir yerden xml ile sitenizi dolduramayacağınız için her tedarikçi için ayrı ayrı sistemlere girerek yapmanız gerekir.

Artık tüm zamanınız size kalıcak özgürsünüz.

Tüm yukarıdaki sebepler ve daha pek çok sorun ve sıkıntıdan dolayı xml bayilik veren firmaların sistemleri artık eskimiştir.Ancak onların asıl işi satış olduğundan yazılım ile elbetteki yıllardır ilgilenmediler ve ilgilenmemekteler.

Tüm bunları otomatik yapan bir sistem olduğunu bu güne kadar bilmiyordunuz değilmi ? Size ulaşmayı başardık ve artık dms nin tam entegre full otomatik sistemini xml bayilik almadan kullanabilirsiniz. Eticaret sitenizde dahil tüm ürünler entegreli bir şekilde sitenize 1 gün içersinde kuruyoruz.

Yukarıda yazan işlemlerin ve daha fazlasının hepsi otomatik işler. Siz sadece ürününüzü satar ve admin panele girerek sistemin otomatik olarak hesapladığı günlük kazancınızı seyredersiniz.

Daha detaylı bilgi için sitemizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.
[email protected]